Jam Transfer d.o.o.

locationBeograd, Beograd

JamTransfer d.o.o. ulazi u sastav hrvatske kompanije J.A.M. Group d.o.o. koja predstavlja jednu od vodećih kompanija u regionu u pružanju usluga prevoza putnika, trgovine i turizma. Kompanija J.A.M. Group d.o.o. je osnovana 2003. godine sa sedištem u Splitu. U poslednjih 7 godina dodatno je proširila svoje poslovanje u više od 550 gradova i 80 država. Naš tim broji više od 35 zaposlenih i 1000 kooperanata, sopstvenim voznim parkom i razvijenim IT sistemom.

Oblasti u kojima trenutno poslujemo obuhvataju:

  • prevoz putnika www.jamtransfer.com
  • usluge agencijskog poslovanja
  • usluge smeštaja www.villa-cezar.com
  • on-line trgovinu www.jamyachtsupply.com

Želimo da postanemo prva i vodeća kompanija u regionu, koja će svojim klijentima osigurati kompletne i kvalitetne prateće usluge na putovanjima.

Finansijska stabilnost i dalja ulaganja u razvoj glavna su karakteristika J.A.M. Group-e kao organizovane i uspešno vođene kompanije.

Kao deo J.A.M Group-e bićete adekvatno nagrađeni za uloženi trud, radićete u dinamičnom poslovnom okruženju i sticati iskustvo na međunarodnim projektima.

U potrazi smo za pozitivnim i motivisanim osobama, odanim radnicima koji žele biti deo jedinstvenog tima.

Usled povećanja obima posla i proširenja sopstvenog voznog parka, potrebni su nam:

Vozači putničkog kombija

Mesto rada: Francuska

Opis posla:

  • prevoz gostiju sa putničkim kombi vozilom na području Republike Francuske
  • komunikacija sa putnicima u toku vožnje i prilikom dolaska i odlaska
  • uredno vođenje evidencije o primljenim putnicima ili robi
  • Početak rada: 13.12.2019.

Uslovi:

  • potreban uslov - pasoš EU
  • vozačka dozvola B kategorije
  • radno iskustvo min. 2 god., a poželjno 3 i više
  • spremnost na putovanja i rad na terenu
  • poželjno znanje engleskog jezika - nivo B1 ili više
  • dodatni strani jezik prednost, ali nije uslov
  • poželjno, prednost KV/PKV vozač - saobraćajna škola

Jezici:

  • engleski (prednost)

Vještine:

  • Word, Excel, Outlook, internet

Nudimo vam:

  • fiksnu platu + bonus
  • osiguran smještaj
  • službeni automobil
  • službeni mobilni telefon, tablet i vozilo
  • odličan tim i ugodnu radnu atmosferu
  • dodatnu edukaciju
  • priliku za sticanje novih iskustava
  • osobe koje nakon isteka probnog roka zadovolje, imaju mogućnost potpisati ugovor za stalni radni odnos

Vrsta zaposlenja:

  • na određeno vrijeme, stalni radni odnos

Ukoliko želite da budete deo našeg dinamičnog tima pošaljite svoj CV i propratno pismo elektronskim putem.

Konkurs je otvoren do 21.09.2019.

Biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor.