Qvattro Company d.o.o. Beograd

locationBeograd, Vinogradska 283b

Pekarskom industrijom Sunce d.o.o. rukovodi tim najboljih stručnjaka koji uz pomoć najsavremenijih postrojenja i proizvodnih procesa isporučuju testa jedinstvene recepture i kvaliteta. U nameri da proširimo i osnažimo postojeći tim, raspisujemo konkurs na poziciju:

Rukovodilac službe održavanja

Opis posla:

  • Upravljanje i održavanje procesne opreme
  • Izrada operativnih planova
  • Održavanje tehničkih sistema
  • Planiranje i praćenje izvršavanja radnih zadataka
  • Nabavka razervnih delova

Uslovi:

  • IV stepen stručne spreme
  • Poželjno poznavanje engleskog jezika
  • Poželjno radno iskustvo u prehrambenoj industriji ili sličnim delatnostima
  • Aktivan vozač B kategorije
  • Odgovornost i spremnost na timski rad

Nudimo:

  • Redovnu zaradu, bonuse i stimulacije
  • Prijavu socijalnog i penzionog osiguranja od prvog radnog dana
  • Mogućnost profesionalnog i ličnog usavršavanja i napredovanja
  • Rad u dinamičnom i prijatnom okruženju
  • Mogućnost zaposlenja na neodređeno vreme nakon 3 meseca rada