Motoplast d.o.o. Nova Pazova

locationBeograd, Beograd

Mi smo kompanija koja posluje u Srbiji preko 20 godina. Za to vreme pozicionirali smo se kao tržišni lider u industriji pakovanja – različitih vrsta folija. Kvalitet naših proizvoda se bazira na odabiru najkvalitetnijih sirovina koje se koriste u visoko automatizovanom procesu proizvodnje. Uz štampu na folijama, naš asortiman predstavlja jedan od najširih u regionu.

Ukoliko ste posvećeni i odgovorni, ovo je prilika da radite u kvalitetnom timu i uspešnoj kompaniji na poziciji:

OPERATER U ŠTAMPARIJI

Nova Pazova

Opis poslova:

  • Podešavanje i priprema mašine za štampu prema specifikaciji u radnom nalogu (poluproizvod, boje, kliše…)
  • Rad na mašini za štampu na termo foliji
  • Deklarisanje proizvoda/poluproizvoda i kontrolna evidencija
  • Odlaganje i pakovanje gotovih proizvoda/poluproizvoda i škarta na za to predviđeno mesto

Uslovi:

  • Minimum završena srednja škola (poželjno grafičkog usmerenja ili iskustvo rada u štampariji)
  • Rad isključivo u prvoj smeni

Mi nudimo:

  • Stalan posao, redovnu i konkurentnu zaradu
  • Plaćene troškove prevoza, bez obzira na lokaciju stanovanja
  • Postepeno povećanje zarade već u prvim mesecima angažovanja
  • Bonuse u skladu sa ličnim rezultatima rada
  • Mogućnost napredovanja unutar kompanije
  • Obezbeđen obrok u restoranu kompanije i redovne pauze
  • Rad u dobro organizovanoj i korektnoj radnoj atmosferi

Možete se prijaviti slanjem biografije elektronskim putem, pozivom na broj Kliknite za broj telefona ili dolaskom na adresu, Njegoševa 111, Nova Pazova

Kandidati koji uđu u uži izbor biće pozvani na razgovor.