Salvador Travel

locationNovi Sad, Petra Drapšina 36

Turističkoj agenciji Salvador Travel u Novom Sadu potreban radnik/ca na poziciji:

Referent prodaje turističkih aranžmana

Novi Sad

Uslovi:

  • Neophodno najmanje srednje obrazovanje u četvorogodišnjem trajanju turističkog, ekonomskog ili drugog društvenog smera
  • Poželjno pređašnje radno iskustvo u turističkoj agenciji, na poziciji prodaje aranžmana i poznavanje destinacija
  • Napredno poznavanje rada na računaru
  • Iskustvo u administrativnim poslovima
  • Iskustvo u poslovnoj komunikaciji

Zaduženja:

  • Rezervacija i prodaja turističkih aranžmana i putnog osiguranja (osnovno zaduženje)
  • Komunikacija sa klijentima i partnerima
  • Rad na internet prezentaciji agencije (website-u)
  • Administrativni poslovi

Nudimo:

  • Stalno zaposlenje
  • Službena i studijska putovanja
  • Beneficije prilikom putovanja u privatne svrhe
  • Prijatno radno okruženje
  • Mogućnost napredovanja i sticanje bonusa
  • Okvirna početna plata: 350,00 EUR

CV sa slikom slati elektronskim putem ili lično u poslovnici agencije Salvador Travel u Petra Drapšina 36, Novi Sad.