Prime transport PR Đorđe Baralić

locationSubotica, Vladimira Rolovića 15/6

Prime Transport iz Subotice je firma koja se bavi prevozom robe u unutrašnjem saobraćaju. Firma je bazirana na uslužno dostavljanje prehrambenih proizvoda po prodajnim objektima.

Zbog konstantnog povećanja obima poslovanja primamo u radni odnos kandidata na poziciji:

Vozač - dostavljač sa C kategorijom

Subotica

Uslovi za kandidate:

  • Odgovornost i posvećenost
  • Lekarsko uverenje

Opis poslova:

  • Utovar / istovar robe
  • Kontrola dokumentacije i robe pri isporuci
  • Razvoz robe na teritoriji Bačke i severnog Banata (Subotica krug 100km)
  • Briga o vozilu (princip dobrog domaćina)

Nudimo:

  • Sigurno radno mesto u stabilnoj i perspektivnoj firmi
  • Ugovor na neodređeno
  • Odličnu zaradu
  • Dinamičan posao, rad na terenu