Vesta international d.o.o. Beograd

locationGenerala Šturma 1a, Beograd
Card image cap

 Club Jelena raspisuje konkurs za radnu poziciju:

Kuvar/ica

 Belgrade

Opis posla:

  • Priprema sve vrste hrane poštujući normative i standarde
  • Posebno priprema lagane, kuvane, sirove, vegetarijanske i ostalih vrsta zdrave hrane
  • Trebuje potrebne namirnice
  • Vodi računa o ispravnosti i roku trajanja namirnica
  • Prati savremene trendove i inovacije u oblasti kulinarstva i primenjuje ih u radu
  • Stara se o higijeni radnog prostora, sredstvima rada i zalihama

Uslovi za kandidate:

  • Neophodno je da je osoba slobodna da putuje i u intervalima živi van zemlje
  • Poželjna je završena kulinarska škola
  • Minimum 3-5 godina radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima
  • Uredni svi papiri i lična dokumenta zbog putovanja u inostranstvo
  • Odgovoran, temeljan i profesionalan pristup radu
  • Poželjno je znanje ruskog jezika

Nudimo:

  • Rad u porodici i prijatnoj porodičnoj atmosferi
  • Obezbeđen smeštaj i hrana
  • Redovna primanja
  • Radno vreme po dogovoru
  • Radi se 6 dana nedeljno
  • Mogućnost zaposlenja za stalno
  • Prijava na zdravstveno i socijalno osiguranje od prvog dana rada
  • Mogućnost napredovanja i usavršavanja