Woolline d.o.o.

locationBeograd, Brane Petronijevića 2, Beograd

Firma Woolline d.o.o. sa sedištem u Beogradu, ul. Brane Petronijevića br. 2, Višnjička banja, zbog povećanog obima posla raspisuje konkurs za poziciju:

Operater u Call centru

Beograd

OPIS POSLA:

  • pozivanje potencijalnih putnika i kupaca da prisustvuju organizovanim promocijama turističkih aranžmana

USLOVI ZA KANDIDATE:

  • minimum SSS
  • nema ograničenja u godinama
  • nije potrebno radno iskustvo
  • izražene komunikacijske veštine i ljubaznost
  • spremnost na timski rad
  • odgovorna i ozbiljna osoba

ZAPOSLENIMA NUDIMO:

  • prijatno radno okruženje
  • prijavu
  • fiksnu platu + bonus
  • fiksno radno vreme
  • mogućnost napredovanja