Podrum Wine Art

locationBeograd, Višnjićeva 7,

U samom srcu Beograda, na uglu Višnjićeve i Jevremove ulice, smešten je prvi Podrum Wine Art, lokal koji pleni svojom lepotom i predstavlja autentičan spoj modernog i rustičnog, a sve u cilju što prijatnijeg i kvalitetnijeg uživanja u vinima iz celoga sveta.

U sklopu Podruma, nalaze se wine shop i wine bar, sa velikom ponudom vina, ali sa različitim cenama i iznenađenjima. U ponudi imamo preko 200 različitih etiketa vina, iz Srbije, regiona i ostatka sveta, po konkurentnim cenama.

Potreban/na nam je:

Konobar/konobarica

Beograd

Opis posla:

  • Rad sa hranom i vinima iz svih delova sveta

Uslovi:

  • Radno iskustvo je obavezno, a znanje o vinima tretiraće se kao prednost

Profil kandidata:

  • Vedra, vredna i prijatna osoba, sa iskustvom na poziciji konobara

Nudimo:

  • Prijatno radno okruženje, rad u mladom timu, smenski rad i redovnu isplatu

Kontakt telefon: Kliknite za broj telefona