Holizam d.o.o.

locationBeograd, Balkanska br.18,

Hotel Life Design u samom srcu Beograda, koji neguje duh dobrog gostoljublja i pruža uslugu na najvišem nivou!!!

Raspisujemo konkurs za radno mesto:

Recepcioner (m/ž)

Beograd

Uslovi:

  • VI/VII stepen stručne spreme  (prednost će imati kandidati sa VII stepenom stručne spreme)
  • Obavezno znanje engleskog i još jednog stranog jezika (prednost će imati kandidati sa znanjem italijanskog kao drugog jezika)
  • Poznavanje rada na računaru (prednost će imati kandidati koji su radili na hotelskim programima)
  • Veština usmenog i pismenog izražavanja
  • Komunikativnost, ljubaznost, strpljivost
  • Mogu se javljati i lica bez radnog iskustva

Vaši osnovni zadaci i zaduženja su:

  • Prijem gostiju i pružanje svih traženih informacija
  • Praćenje popunjenosti hotelskih kapaciteta i kontrola liste dnevnih rezervacija
  • Odgovornost za blagovremenu naplatu hotelskih računa
  • Koodinacija sa ostalim hotelskim odeljenjima i menadžmentom hotela
  • Vođenje svih zakonom predviđenih dokumenata

Zaposlenima nudimo:

  • Rad u dinamičnom i prijatnom okruženju
  • Zasnivanje radnog odnosa
  • Redovnu isplatu zarade
  • Usavršavanje kroz rad i mogućnost napredovanja