Baustoff+Metall Ritam d.o.o.

locationBeograd, Ugrinovački put 146, Zemun, Beograd,

Renomirani distributer materijala za suvu gradnju BAUSTOFF+METALL RITAM d.o.o.

(www.bm-ritam.co.rs)

raspisuje konkurs za radno mesto

Magacioner

sa radnim mestom u Beogradu, Ugrinovački put 146 (1 izvršilac)

na neodređeno vreme uz obavezni probni rad

Uslovi:

  • minimum III stepen srednje stručne spreme
  • komunikativnost i sklonost ka timskom radu
  • obavezno prethodno iskustvo na istim ili sličnim pozicijama
  • poželjno iskustvo u upravljanju viljuškarom i vozačka dozvola "C" kategorije

Zaduženja i odgovornosti radnog mesta:

  • odgovoran za utovar i istovar robe, pažljivo rukovanje sa istom, održavanje zgrade i placa
  • kontrola robe pri utovaru i istovaru
  • sortiranje i odlaganje robe u magacinu
  • čišćenje i pranje magacina
  • ažurno vođenje prateće dokumentacije
  • obavljanje drugih poslova po nalogu pretpostavljenog

Nudimo Vam mogućnost profesionalnog napredovanja, dinamičan posao, punu profesionalnu podršku i stimulativnu platu.

 Prijave (CV sa fotografijom, kopija diplome) slati poštom na adresu:

B+M RITAM,
Ugrinovačka 171
11080 Zemun

ili elektronskim putem

sa naznakom Prijava na konkurs, rok za konkurisanje 27.09.2019.

Napomena: Biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor.