13. Avgust d.o.o. Beograd

locationBeograd, Bulevar Vojvode Mišića 10,

Preduzeće za prodaju i uvoz filtera, prodaju ulja, akumulatora, rezervnih delova i autokozmetike za sva teretna i putnička vozila.

Zbog povećanog obima raspisujemo konkurs za izvršioca na poziciji:

Radnik u proizvodnji

Beograd

Opis posla:

  • Samostalni rad na mašini za punjenje-postavljanje prazne ambalaže od 1, 2, 5 L
  • Provlačenje gotovog proizvoda kroz termo tunel
  • Postavljanje finalnog proizvoda na mašinu za strečovanje

Uslovi:

  • Poštovanje zadatih propisa i procedura za rad
  • Blagovremenost i tačnost pri izvršavanju radnih zadataka
  • Pedantnost
  • Preciznost
  • Odgovornost
  • Prilagodljivost
  • Sklonost ka timskom radu

Nudimo:

  • Mogućnost prijema u stalni radni odnos
  • Obuku za rad i stalno usavršavanje
  • Mogućnost napredovanja

Ukoliko ispunjavate gore navedene uslove, pošaljite nam CV sa fotografijom elektronskim putem.

Napomena: nepotpune prijave neće se uzimati u razmatranje.

Biće kontaktirani isključivo kandidati koji uđu u uži izbor.