Human&Hunter d.o.o.

locationKragujevac

Zbog povećanja obima posla, potrebni su nam vredni i posvećeni ljudi koji će doprineti daljem razvoju firme.

Nadamo se da ćete baš Vi postati deo mlade međunarodne firme koja je u stalnom usponu.

Pomoćni radnik u proizvodnji

Mesto rada: Kragujevac, Pančevo, Subotica, Ruma (honorarni posao)

Glavna zaduženja:

  • Podrška proizvodnji na lokaciji kupca
  • Poštovanje pravila zaštite na radu, zaštite zdravlja na radu i zaštite okoline predviđenih radnim instrukcijama
  • Čišćenje i osnovno održavanje radnog prostora

Uslovi za kandidate:

  • Najmanje IV stepen stručne spreme, poželjno tehničke struke
  • Srednji nivo znanja engleskog jezika – prednost
  • Dobro znanje rada na računaru
  • Posvećenost i preciznost u radu
  • Odgovorna i detaljna osoba

Zaposlenima nudimo:

  • Honorarni posao sa mogućnošću stalnog zaposljenja
  • Atraktivni uslovi zapošljavanja