Grakom SN d.o.o.

locationBatajnicki drum 269, Zemun

GRAKOM SN DOO tradicionalni proizvođač hrastovog klasičnog parketa i masivnih podova zbog unapređenja proizvodnje raspisuje konkurs za radno mesto:

Stolar

na raznim stolarskim mašinama
Zemun, Beograd

Opis posla:

  • Vrši podešavanje linije za proizvodnju parketa/poda/lamela i raznih drugih mašina u proizvodnji u cilju dobijanja odgovarajućih sortimenata
  • Direktno je odgovoran za tačnost mera i kvalite obrađene površine
  • Upravlja radom cele linije za izradu parketa/poda/lamela i otklanja manje kvarove
  • Usklađuje brzinu pojedinačnih mašina u liniji u cilju postizanja planirane proizvodnje
  • Vrši zamenu alata
  • Vrši periodičnu kontrolu mera i kvaliteta obrade

Uslovi:

  • Srednji stepen stručne spreme mašinske ili drvoprerađivačke struke
  • Poželjno je iskustvo u radu na sličnim poslovima ili bar na nekim složenijim mašinama najmanje 1 godinu
  • Izražena komunikativnost i sklonost ka timskom radu

Prijave sa kontakt podacima i radnom biografijom kandidati mogu uputiti elektronskim putem ili poštom:

GRAKOM SN DOO
Batajnički drum 269
11080 Zemun

Ili pozivom: Kliknite za broj telefona (od 7-15 h)

Biće razmatrane samo prijave kandidata koji ispunjavaju sve gore navedene uslove, a kontaktirani samo oni kandidati čije prijave uđu u uži izbor.