Sanel d.o.o. Beograd

locationNovi Sad

Sanel d.o.o. je preduzeće koja se bavi spoljnom i unutrašnjom trgovinom auto delova, ulja i auto kozmetikom.

Sanel d.o.o. je porodična firma osnovana 1992. godine, sa prvobitnom misijom snabdevanja maloprodajnih objekata i servisa originalnim Zastavinim auto delovima, uljima i auto kozmetikom. Prilagođavajući se tokom vremena rastućim potrebama sve zahtevnijeg tržišta, Sanel je izrastao u modernu veleprodaju koja pretenduje da postane firma visokog regionalnog značaja.

Poseban akcenat poslovne politike je na neprekidnom praćenju razvoja i primeni informacionih tehnologija u cilju povećanja efikasnosti kompletnog poslovanja preduzeća.

Ulaganje u obrazovanje i usavršavanje zaposlenih jedan je od prioriteta Sanela, što dugoročno podiže ukupan kvalitet tržišnog nastupa i broj zadovoljnih kupaca.

Veleprodaja auto-delova Sanel d.o.o. iz Beograda, zbog povećanog obima posla raspisuje oglas za prijem radnika - sledećeg profila na više lokacija:

Vozač

2 izvršioca, Novi Sad, Beograd, Leštane

Opis posla:

  • Prevoz robe do prodajnih objekata i kupaca
  • Utovar, istovar i isporuka robe
  • Kontrola robe i prateće dokumentacije
  • Obavljanje ostalih pomoćnih poslova

Uslovi:

  • III ili IV stepen stručne spreme
  • Vozačka dozvola B kategorije

Nudimo Vam:

  • Rad u stabilnoj kompaniji
  • Redovnu i sigurnu zaradu
  • Ugovor na neodređeno vreme

Mesto rada:

  • RJ Beograd, Kružni put 17V, Leštane
  • RJ Novi Sad, Temerinska 140, Novi Sad