Afrodita

location7. Juli 6A, Leskovac

Kozmetički salon Afrodita posluje od 1997. godine u Leskovcu, a iza imena Afrodita stoji 21 godina rada i iskustva. Naša specijalnost su neinvazivne metode tretiranja problematike sa rejuvinacijom kože lica i tela uz adekvatnu negu. Cilj nam je da stručnošću i kvalitetom utemeljimo dugoročno poverenje svim budućim klijentima. Tražimo kvalifikovane i perspektivne kandidate za poziciju:

Kozmetičar (m/ž)

(Leskovac)

Za rad na poslovima u salonu i ostalih pratećih kompetencija iz ove oblasti.

Opis posla:

  • Izražavanje adekvatnih komunikativnih sklonosti i sposobnosti u korelaciji sa klijentima
  • Ispoljavanje kvalifikacija za obavljanje osnovnih usluga (tretmani lica, korekcija obrva i nausnica voskom, depilacija, pedikir, manikir (nadogradnja, nalivanje noktiju i gel tehnika na sopstvene nokte), poznavanje rada sa pratećom opremom i kozmetičkim aparatima)
  • Poželjno je znanje za rad sa određenom aparaturom koju nudimo u salonu (dermoabrazija, laser, kavitacija, radiotalasni lifting)

Uslovi:

  • Iskustvo
  • Srednja stručna sprema (poželjno iz struke)
  • Dobro poznavanje engleskog jezika
  • Sposobnost brzog savladavanja novih tehnika, konstantnu edukaciju i usavršavanje o našem trošku (u ime i za račun Akademije Afrodita)
  • Za kandidate bez iskustva organizujemo obuku (o trošku Akademije Afrodita) i mogućnost zaposlenja nakon uspešno završene edukacije

Zakazivanje radnog sastanka možete izvršiti putem telefona Kliknite za broj telefona ili Kliknite za broj telefona