MCG Group d.o.o.

locationObrovačka 21, Novi Sad

MCG GROUP je kompanija koja se bavi uvozom bebi opreme. Uvoznici smo za Avent Philips, KidsII, Bertoni/Lorelli, Stokke, Tolo, Bullylend, Canpol babies, V-tech, Italbaby, Foppapedretti, Coccodrillo, Pali, Klups. Distributeri za Peg Perego i Smart Trike, ovlašćeni prodavci za Bugaboo. Kompanija se nalazi u Novom Sadu, Veternik. MCG GROUP već više od 15 godina uspešno posluje u našem regionu i šire i ovom prilikom raspisujemo konkurs za izvršioca na poziciji:

VOZAČ - MAGACIONER

Veternik, Novi Sad

Opis posla:

  • Isporuka robe na adresu kupca na teritoriji Novog Sada i šire po potrebi
  • Vrši utovar i istovar robe
  • Priprema i pakuje robu za isporuku
  • Odgovoran je za ispravnost dokumentacije koja prati robu
  • Obavlja i druge poslove po nalogu neposrednog rukovodioca

Uslovi:

  • Srednja stručna sprema
  • Vozačka dozvola B kategorije

Nudimo:

  • Stimulativno radno okruženje
  • Mogućnost rada u dinamičnom i pozitivnom okruženju