Pogled telekomunikacije d.o.o.

locationNiš, V.Mišića 58/2

Pogled Telekomunikacije je preduzeće koje se bavi projektovanjem, razvojem izgradnjom, integracijom i održavanjem telekomunikacionih uređaja, mreža i sistema.

Potreban nam je:

Instalater (Monter) – tehničar bakarnih i optičkih instalacija

Niš

Opis posla:

  • Učestvuje kao deo tima za montažu, kabliranje i instalaciju u izvođenju projekata i rešenja
  • Vrši rekonstrukcije postojećih instalacija TK i OK i razvodnih ormana
  • Vrši montažu i demontaža uređaja i opreme

Uslovi:

  • III ili IV stepen stručne spreme tehničkog ili elektrotehničkog usmerenja
  • Poznaje materijal i opremu za TK i OK instalacije
  • Znanje i iskustvo na poslovima montiranja telefonske mreže i/ili na uvođenju, pripremi i splajsovanju opt. kablova različitog kapaciteta kao i u radu sa mernim instrumentima

Poželjno:

  • Osposobljenost za rad na visini
  • Vozačka dozvola kat. B
  • Osnovno poznavanje rada na računaru

Nudimo:

  • Dinamičan i odgovoran posao uz odlične radne uslove i atmosferu
  • Mogućnosti za razvoj i napredovanje