Onicom d.o.o.

locationBeograd, Sazonova 2

ONICOM DOO BEOGRAD je uspešna privatna firma sa timom stričnih kadrova i iskustvom preko 30 godina u oblasti izvodjenja, ispitivanja i održavanja elektroenergetskih instalacija i objekata.

Osnovne delatnosti preduzeća su:

  • izvođenje, ispitivanje i održavanje elektroenergetskih instalacija i objekata
  • usluge inženjeringa
  • konsultantske usluge

ONICOM DOO BEOGRAD
Adresa: Timočka 18, Beograd (Vračar)
Web: http://www.onicom.rs

Zbog povećanja obima posla tražimo više izvršilaca sa i bez iskustva za radno mesto:

Elektroinstalater/Elektromonter

Beograd, više izvršilaca

Uslovi:

  • KV, VKV ili SSS - elektrotehničke struke
  • Iskustvo u struci je poželjno, ali ne i neophodno
  • Vozačka dozvola B kategorije - poželjno

Opis posla:

  • Izvođenje elektroinstalaterskih/elektromonterskih radova,
  • Polaganje kablova jake i slabe struje,
  • Montaža i povezivanje elektro opreme jake i slabe struje (kablovski regali, razvodi ormani, merni ormani, svetiljke, sabirnički razvod, galanterija, instalacija dojave požara, kontrole pirstupa, video nadzora, ozvučenja itd.),
  • Izrada gromobranske instalacije,
  • Šemiranje razvodnih ormana,
  • Održavanje elektro instalacija,
  • Elektromontažni radovi na izgradnji distributivni trafostanica 10(20)/0,4kV,
  • Obavezna primena ličnih zaštitnih sredstava,
  • Kandidati bez iskustva moraju biti motivisani i sa željom za učenjem i sticanjem novih znanja i veština.

Nudimo:

  • Redovna isplata zarada,
  • Potpuna zdravstvena i socijalna zaštita,
  • Stalni radni odnos,
  • Redovne obuke,
  • Stručna i praktična usavršavanja,
  • Sva neophodna lična zaštitna sredstva,
  • Mogućnost napredovanja.