Vizor inženjering d.o.o.

locationTemerin, Železnička 32

Usled povećanog obima posla raspisuje konkurs za sledeća radno mesto:

Radnik u proizvodnji i montaži pločastog nameštaja

2 izvršioca, Temerin

Opis poslova:

  • rad na mašinama za obradu pločastih materijala i obradu drveta
  • sklapanje i montaža pločastog nameštaja
  • kontrola kvaliteta prilikom izrade pozicija u proizvodnji

Uslovi:

  • IV ili IIIstepen stručne spreme, poželjno mašinsko-tehničkog usmerenja
  • radno iskustvo je poželjno ali nije presudan uslov
  • samostalan i rad u timu
  • dobra komunikacija sa saradnicim
  • spremnost za učenje i usavršavanje
  • analitičnost i sposobnost samostalnog rešavanja nepredviđenih situacija
  • poželjno posedovanje vozačke dozvole B kategorije

Nudimo:

  • prijatnu radnu atmosferu
  • dobre uslove na radnom mestu
  • mogućnost profesionalnog razvoja i usavršavanja
  • rad na neodređeno
  • redovnu mesečnu zaradu