Beton Plus d.o.o.

locationBeograd, Savski nasip 1-3, Beograd

Delatnost kompanije Beton plus d.o.o. je proizvodnja i isporuka svežeg betona na teritoriji Beograda i okoline. Od samog početka preduzeće je nastojalo da profesionalnim radom, postojanim kvalitetom proizvoda i poštovanjem rokova opravda ukazano poverenje klijenata.

Pozivamo Vas da se pridružite uspešnom timu kompanije koja neprestano raste i razvija se, prijavom na radno mesto:

Vozač kamiona - miksera za beton (C katogorija)

Lokacija: Beograd

Uslovi:

  • Lekarski pregled za vozače
  • Vozačka dozvola C kategorije, aktivan vozač
  • Vozačka (taho) kartica

Opis posla:

  • Upravlja poverenim mu vozilom, brine se o njegovom održavanju i ispravnosti
  • Prima na prevoz beton i prevozi ga do kupca na adresu koja je naznačena na otpremnici
  • Odgovara za ispravnu dokumentaciju vozila, dužan je da poseduje sve što je neophodno za ispravno uključivanje u saobraćaj
  • Vodi računa o terminima tehničkih pregleda, registracije i sve ostalo u vezi vozila
  • Dužan je da redovno čisti vozilo nakon završenog rada
  • Pri radu je dužan da se pridržava propisa i obaveza koji s predviđeni zakonom o bezbednosti u saobraćaju
  • Sprovodi i pridržava se mera o zdravlju i bezbednosti na radu
  • Uočene nepravilnosti i kvarove na vozilu prijavljuje rukovodiocu i u saradnji sa njim ih otklanja
  • Obavlja i ostale poslove koje mu dodeli rukovodilac

Nudimo:

  • Rad u dinamičnom i pozitivnom timu