Pionir Internacional d.o.o. Novi Sad

locationSubotica, Subotica, Senta, Kanjiža, Novi Kneževac Opis posla:

Pionir Internacional d.o.o. Novi Sad je osnovan daleke 1991. godine. Bavimo se priređivanjem igara na sreću i ravnopravni smo deo vodeće Sportske kladionice Balkan Bet koja je prepoznatljiv brend i lider među priređivačima igara na sreću u Srbiji. Takođe, bavimo se i ugostiteljstvom koji predstavlja ravnopravni segment u paleti usluga koje nudimo svojim klijentima.Pionir Internacional d.o.o. Novi Sad, posluje u 64 objekta na celoj teritoriji Srbije sa preko 550 zaposlenih. Mi smo tim profesionalaca koji neguje korporativne vrednosti, sposobni da ispratimo svetske trendove, spremni da odgovorimo na zahteve domaćeg tržišta, a posebnu pažnju poklanjamo zadovoljstvu korisnika naših usluga.

Raspisujemo konkurs za radnu poziciju:

Operater u kladionici i slot klubu

Subotica, Senta, Kanjiža, Novi Kneževac

Opis posla:

  • Prijem uplata, izdavanje i isplaćivanje tiketa
  • Komunikacija sa igračima i davanje potrebnih informacija vezanih za usluge, rezultate, način i uslove igranja

Nudimo:

  • Početna plata 36.000 RSD - 40.000 RSD
  • Mogućnost ostvarivanja bonusa i stimulacije
  • Mogućnost napredovanja i usavršavanja
  • Rad u prijatnom okruženju

Uslovi radnog mesta:

  • Minimum srednja stručna sprema
  • Komunikativnost i ljubaznost
  • Odgovornost i
  • Profesionalnost