Input d.o.o. Beograd

locationBeograd, Terenski rad, Beograd

Input d.o.o. je preduzeće koje se bavi projektovanjem, prodajom, montažom i održavanjem trgovinske opreme svih tipova trgovniskih objekata.

Potreban nam je:

Monter trgovinske opreme

Beograd

Uslovi:

  • Vozačka dozvola B kategorije, aktivan vozač
  • Rad na terenu
  • Iskustvo u radu sa ručnim alatom i zanatskim radovima
  • Sposobnost za timski rad
  • Spremnost za povremen rad noću

Opis posla:

  • Montaža trgovinske opreme (police, kasa pultovi, magacinske police i druga oprema), rad u timu
  • Servis i održavanje postojeće opreme
  • Rad uz fleksibilno radno vreme

Nudimo vam:

  • Redovnu isplatu zarade
  • Stimulaciju po raznim segmentima
  • Profesionalnu opremu za rad

Ukoliko smatrate da zadovoljavate potrebe naše firme molim Vas da prilikom prijave priložite CV.

Napomena: Biće kontaktirani samo oni kandidati koji uđu u uži izbor.

Kontakt telefon: Kliknite za broj telefona