City Express d.o.o. Beograd

locationBeograd, Svetog Save 36, naselje Radiofar, Surčin, Beograd

Društvo za prikupljanje, prevoz i isporuku pošiljaka City Express d.o.o., Beograd.

Raspisuje konkurs za radno mesto:

Magacioner

Beograd

Opis posla:

  • Manipulacija pošiljkama u skladištu, prijem, sortiranje i otprema pošiljaka
  • Priprema pakete za isporuku na konačna odredišta
  • Vrši kontrolu povratnih pošiljaka i robe
  • Vodi brigu o čistoći skladišta i kruga

Uslovi:

  • SSS
  • Sposobnost za timski rad
  • Poželjno posedovanje vozačke dozvole

Prijave i Vaše biografije prosledite na adresu:

Svetog Save 36,
Naselje Radiofar, Surčin

ili se prijavite elektronskim putem.

Kontakt telefoni: Kliknite za broj telefona ili Kliknite za broj telefona ili Kliknite za broj telefona