Guesthouse Fair

locationBeograd, Bulevar Vojvode Misica 37, Beograd
Card image cap

Guesthouse Fair raspisuje konkurs za poziciju

Recepcionera

Beograd

Opis posla:

  • Potreban nam je recepcioner za popodnevne i noćne smene.
  • Nudimo ti redovnu zaradu, odličnu osnovu za učenje i napredovanje, podsticajno, pozitivno i prijateljsko okruženje.

Osim širokog osmeha, ljubavi prema radu sa ljudima, timskog duha i izraženih socijalnih veština od tebe očekujemo i:

  • Poznavanje engleskog jezika
  • Vladanje veštinama rada na računaru (Word i Excel)
  • Spremnost na rad u trećoj smeni
  • Želju za učenjem i napredovanjem
  • Izuzetan osećaj za odgovornost i tačnost u radu

Šta ćeš sve naučiti i raditi kod nas:

  • Kako najefikasnije i najljubaznije dočekati i dodeliti sobu gostima
  • Rad na rezervacionim softverima
  • Kako voditi evidenciju osnovnih podataka o gostima; ali i evidenciju o popunjenosti objekta i planiranim datumima dolazaka i odlazaka gostiju
  • Brzo i kompletno slanje potvrda o rezervaciji
  • Informisati goste o svim potrebnim detaljima, dešavanjima i uslovima
  • Raditi sa novcem, čekovima i platnim karticama
  • Kako napraviti i poslati profakture i fakture