Eldorado exchange d.o.o.

locationNovi Sad, Kisačka, Novi Sad

Eldorado Exchange d.o.o. je kompanija koja se 16 godina bavi menjačkim poslovima na teritoriji Novog Sada, Beograda, Subotice, Sremske Mitrovice i Niša na više od 36 lokacija. Četrnaest godina uspešno osluškujemo potrebe naših klijenata, redovno usklađujemo kurs i koristimo najsavremenije aparate. Raspisujemo konkurs za poziciju:

BLAGAJNIK U MENJAČNICI

GRAD: Novi Sad

Opis posla:

  • Prodaja i otkup deviza za dinare
  • Vođenje evidencije u skladu sa propisima NBS
  • Obavljanje poslova platnog prometa i Western Union usluge
  • Pružanje informacija klijentima
  • Arhiviranje dokumentacije
  • Izveštavanje

Uslovi za kandidate:

  • Srednja stručna sprema
  • Poznavanje rada na računaru
  • Komunikativnost, preciznost, organizovanost i strpljivost
  • Poželjno posedovanje sertifikata NBS za obavljanje menjačkih poslova
  • Poželjno radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima