Superlab d.o.o. Beograd

locationBeograd, Beogradska 59, Beograd

Zbog povećanog obima poslovanja, autorizovani distributer najpoznatijih svetskih brendova na polju laboratorijske opreme raspisuje oglas za sledeće radno mesto:

Magacioner

-više izvršilaca sa mestom rada u Vrčinu-

Opis posla:

  • Kvantitativni i kvalitativni prijem robe u magacin
  • Vođenje brige o pravilnom skladištenju i čuvanju robe u magacinu
  • Odvajanje i pakovanje robe za isporuku
  • Vršenje popisa robe
  • Utovar i istovor robe prilikom prijema i otpreme robe
  • Vođenje dokumentacije za magacinsko poslovanje
  • Održavanje higijene magacinskog prostora

Uslovi:

  • SSS
  • Poželjno je iskustvo u radu u magacinu
  • Poželjno iskustvo u radu na viljuškaru
  • Poznavanje rada na računaru (MS Office paket, internet)
  • Aktivan vozač „B“ kategorije

Ukoliko volite timski rad, pozitivno i dinamično okruženje, odgovorni ste i dobro organizovani, pošaljite nam svoju prijavu elektronskim putem.

Biće kontaktirani samo oni kandidati koji uđu u uži izbor.