Stadium d.o.o.

locationBeograd, Zrenjaninski put 82N, Krnjaca - Beograd, Beograd

Stadium d.o.o. se bavi projektovanjem, dizajnom, proizvodnjom nameštaja po meri (kućni i kancelarijski nameštaj), kao i izradom metalnih konstrukcija – (konstrukcija stolova i dekorativnih konstrukcija enterijera) od svih vrsta materijala (čelik, inox i aluminijum). Isto tako i uvozom nameštaja (kućnog i kancelarijskog nameštaja, stolica i ostalog).

Potreban nam je:

Stolar

Beograd

Opis posla:

  • Sklapanje i montaža nameštaja od pločastih materijala u proizvodnji, po potrebi i na terenu

Uslovi:

  • Poznavanje obrade pločastih materijala i alata za obradu drveta
  • Vozačka dozvola B kategorije
  • Prednost imaju kandidati koji imaju iskustvo rada na kanterici, formatizeru i ostalim stolarskim mašinama

Nudimo:

  • Stalan posao
  • Napredovanje u radu koje prati i porast plate
  • Prijava za stalni radni odnos
  • Osmočasovno radno vreme

Okvirna plata: 500 - 700 EUR

Napomena: Biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor.

Za više informacija o poslodavcu posetite www.stadium.rs.