Pneumo Logic d.o.o.

locationstara pazova, Panonska 3, Stara Pazova

PNEUMO-LOGIC je preduzeće iz Stare Pazove, koje je lider u regionu iz oblasti klimatizacije i grejanja autobusa, kamiona i specijalnih vozila.

Pored projektovanja i proizvodnje kompletnih sistema za klimatizaciju i grejanje vozila, ima razvijenu veletrgovinu rezervnih delova i veliki servis za održavanje. Zastupa vodeće svetske kompanije Webasto, Eberspacher, SPAL, GEA Bock.

Zbog povećanja obima proizvodnje raspisuje oglas za prijem u radni odnos:

Zavarivač u proizvodnji izmenjivača toplote - tvrdo lemljenje

2 izvršioca
Mesto zaposlenja: Stara Pazova

OPIS POSLA:

  • Tvrdo lemljenje bakarnih cevi i čeličnih priključaka
  • Priprema freonske instalacije sistema za klimatizaciju i grejanje,
  • Sečenje i savijanje bakarnih cevi
  • Interna obuka obezbeđena

USLOVI:

  • Iskustvo na istim ili sličnim poslovima
  • Odgovornost za efikasnu izradu i kvalitet proizvoda

NUDIMO VAM:

  • Odlične uslove rada u novoj hali
  • Mogućnost stalnog zaposlenja i napredovanja
  • Redovnu mesečnu zaradu
  • Organizovan prevoz