Big Blue Group

locationBeograd, Kolarčeva 3, Beograd

Atlas Global i Big Blue Group d.o.o. u svrhu otvaranja generalnog zastupništva kompanije Atlas Global za Srbiju raspisuje konkurs za radno mesto:

Travel Consultant

Dva saradnika
Beograd

Uslovi za kandidate:

  • Poželjna diploma o završenom kursu za međunarodnog putničkog agenta (IATA 461 ili sličan)
  • Minimum 2 godine radnog iskustva na poslovima prodaje avio karata preko bilo kog GDS Sistema (Amadeus, Galileo, Sabre…)
  • Odlično poznavanje engleskog jezika
  • Poznavanje rada na računaru (MS Office)
  • Poželjno posedovanje vozačke dozvole

Očekivana veštine i osobine:

  • Komunikativnost
  • Planiranje prioriteta i ispunjavanje rokova
  • Pouzdanost u izvršavanju radnih obaveza
  • Prihvatanje odgovornosti
  • Analitičke veštine
  • Razvijene veštine za rešavanje problema
  • Spremnost za rad pod pritiskom i u ograničenim vremenskim rokovima

 Opis posla:

  • Izdavanje avio karata
  • Podnošenje dnevnih, nedeljnih i mesečnih izveštaja
  • Saradnja sa turističkim agencijama
  • Saradnja sa marketing timom
  • Istraživanje tržišta

Prijave sa biografijom na engleskom jeziku dostaviti elektronskim putem.

Samo kandidati koji uđu u uži izbor biće pozvani na razgovor.