Humanitarna organizacija Radost Deci

locationBeograd, Pilota Mihaila Petrovića 77a, Beograd

Humanitarna organizacija "Radost Deci" se bavi poboljšanjem položaja dece i mladih sa smetnjama u intelektualnom razvoju.

Raspisujemo konkurs za radnu poziciju:

Kontakt centar operater

Beograd

Opis posla:

  • Posao Kontakt centar operatera je komunikacija sa donatorima, slanje mailova i faksova.
  • Radno vreme je od 9 do 17h radnim danima, vikendom i državnim praznicima se ne radi.

Uslovi:

  • Poželjno je prethodno radno iskustvo u nekom od Call centara.
  • Poznavanje rada na računaru.
  • Rad u MS Office-u (Word, Excel).

Okvirna plata:

  • 30.000 - 35.000 RSD.

Nalazimo se na Vidikovcu.

Sve o našim aktivnostima i gde se tačno nalazimo kandidati mogu naći na sajtu www.radostdeci.org.