City Savoy d.o.o.

locationBeograd, Cetinjska 3, Beograd
Card image cap

HOTEL CITY SAVOY

Hotel City Savoy je luksuzni hotel sa četiri zvezdice, pozicioniran u samom srcu Beograda. Nalazi se u užem centru grada i predstavlja raskršće najpopularnijih destinacija. Udaljen je svega nekoliko minuta od Trga republike, Skadarlije i Narodne skupštine, što ga čini idealnim mestom za sve posetioce i turiste.

Ambijent hotela predstavlja sinergiju klasičnog i modernijeg dizajna i koncentrisan je na unikatne detalje koji upotpunjuju i šire toplu sliku samog objekta.

Potreban nam je:

Noćni recepcioner (m/ž)

Beograd

Opis posla:

  • Rad u trećoj smeni;
  • Prijem/odjava gostiju;
  • Rezervacije;
  • Upravljanje online booking sistemima;
  • Vođenje knjige gostiju;
  • Zatvaranje dana (zatvaranje blagajne, priprema pazara, zaključak statistike);
  • Priprema izveštaja za Domaćinstvo i F&B sektor;
  • Priprema izveštaja check-in/check-out za 1. smenu.