Koton Textile Limited d.o.o.

locationBeograd, Patrijarha Dimitrija 14, Rakovica

Priča o uspehu kompanije Koton počela je 1988. godine u jednoj prodavnici u Turskoj. Danas se ta priča nastavlja u 500 prodavnica u 30 različitih zemalja i sa 12.000 posvećenih zaposlenih, dok kompanija ima važnu ulogu u diktiranju modnih trendova.

Naš posao obuhvata širok dijapazon mogućnosti za razvoj karijere.

Koton Textile Limited d.o.o., raspisuje konkurs za radno mesto:

Prodavac u maloprodajnom objektu

(puno radno vreme)
Mesto rada: Beograd, Užice

Opis posla:

  • Primanje i izlaganje robe po pravilima brenda
  • Praćenje asortimana i zaliha po odeljenjima
  • Vođenje propratne dokumentacije
  • Rad na kasi
  • Usluživanje kupaca

Uslovi:

  • Minimum III stepen stručne spreme
  • Poznavanje rada na računaru
  • Odgovornost i organizovanost u poslu
  • Komunikativnost, ljubaznost i timski rad

Nudimo Vam:

  • Brz profesionalni razvoj i napredak u karijeri

Rok za konkurisanje je 17.10.2019.

Biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor.

Napomena: Slanjem prijave, kandidat daje saglasnost da kompanija njegove lične podatke obrađuje u postupku
selekcije u skladu sa Zakonom o zaštiti podataka o ličnosti.