Aeron d.o.o. Beograd

locationBeograd, Slobodana Glumca 5, Zemun Altina

Kompanija Aeron d.o.o. se bavi uvozom i veleprodajom LED i dekorativne rasvete. Ovim putem vas pozivamo da postanete deo mladog i perspektivnog tima koji raste i razvija se i pozivamo da se prijavite i konkurišite na jednoj od aktuelnih otvorenih pozicija:

Magacinski radnik

Broj izvršilaca: 2
Mesto rada: Beograd - Altina

​Opis posla:

  • Pakovanje robe u skladu sa propratnom dokumentacijom
  • Pomoć operaterima pri manipulaciji sa repromaterijalima
  • Održavanje higijene u magacinskom prostoru/proizvodnji
  • Po potrebi pomoć u obavljanju ostalih magacinskih poslova

Uslovi:

  • Spremnost na smenski rad
  • Timska orijentisanost
  • Spremnost za rad u dinamičnom okruženje

Neophodne kvalifikacije:

  • Minimum srednja stručna sprema
  • Radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima minimum 1 godina
  • Važeća vozačka dozvola B kategorije

Zaposlenom nudimo:

  • Redovna primanja, prijava od prvog dana uz mogućnost zaposlenja na neodređeno
  • Plaćen prekovremeni rad

Okvirna plata: 35.000 - 45.000 RSD

Ako želite da budete deo našeg tima, pošaljite svoju radnu biografiju.