Frigotherm

locationBeograd, Dobanovački put 87

Kompanija Frigotherm d.o.o. je specijalizovana za prodaju, ugradnju i servisiranje: profesionalne ugostiteljske opreme, industrijskih mašina za perionice veša, opreme za klimatizaciju kao i prodaju ugostiteljskog inventara i tekstila.

Potreban nam je:

Magacioner

Beograd

Opis posla:

  • Vršenje prijema robe, skladištenje i odgovornost za manipulaciju robom
  • Prijem i izdavanje materijala
  • Vođenje evidencije i prateće dokumentacije kroz program, kao i izrada sve potrebne dokumentacije
  • Trebovanje neophodnih sredstava, materijala
  • Odvajanje i pripremanje robe za isporuku kupcima, utovaranje robe, odgovaranje za tačnost i kvalitet utovara
  • Vođenje evidencije putnih naloga i ostale propisane dokumentacije
  • Odgovornost za higijenu i urednost magacina

Uslovi:

  • III stepen stručne spreme
  • Poznavanje rada na računaru
  • Vozačka dozvola B kategorije
  • Radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima
  • Spremnost za timski rad i rad pod pritiskom

Nudimo:

  • Zaposlenje na duži vremenski period
  • Redovna isplata zarada