Marbomil d.o.o.

locationBeograd, Vojvođanska 370G

Marbomil DOO se bavi uvozom i distribucijom vodovodnog materijala i opreme za kupatila. Tokom dvadeset godina postojanja trudili smo se da našim kupcima obezbedimo kvalitet proizvoda, stabilno snabdevanje i efikasnu saradnju.

Raspisujemo konkurs za radno mesto:

Vozač u domaćem transportu

Beograd

Opis posla:

  • Utovar i istovar robe
  • Razvoz robe po utvrđenim rutama
  • Kontrola količina robe u skladu sa pratećom dokumentacijom
  • Briga o higijeni i ispravnosti vozila

Uslovi:

  • Vozačka dozvola B kategorije sa iskustvom u vožnji kombija
  • III/IV SSS
  • Odgovoran odnos prema vozilu, pažljivost i poštovanje propisa u saobraćaju, ljubaznost prema klijentima

Nudimo:

  • Redovnu i adekvatnu zaradu u skladu sa Vašim zalaganjem i rezultatima rada
  • Mogućnost dugoročnog zaposlenja
  • Plaćen eventualni prekovremeni rad

Kontakt: Kliknite za broj telefona