Termomont d.o.o.

locationBeograd, Bulevar Patrijarha Germana 91

TERMOMONT d.o.o. je preduzeće sa dugim iskustvom i jedna od vodećih kompanija u oblasti građevinarstva, projektovanja i inženjeringa, električnih, vodovodnih i gasnih instalacija.

Radi poboljšanja procesa rada potreban nam je sledeći profil zaposlenog:

Vozač teretnih vozila

Mesto zaposlenja: Beograd - Beli Potok

Potrebni uslovi:

  • radno iskustvo od minimum 5 godina na kiper kamionu
  • vozačka dozvola C kategorije (poželjna E kategorija)
  • odgovornost, tačnost i pouzdanost
  • spremnost na terenski rad
  • poželjna je samostalnost u otklanjanju kvarova
  • uverenje o zdravstvenoj sposobnosti
  • da nije osuđivan niti krivično gonjen

Opis poslova:

  • provera bezbednosti kamiona pre početka rada
  • upravljanje kamionom, prema rasporedu posla dobijenom od šefa
  • svakodnevno čišćenje, redovno podmazivanje i održavanje kamiona
  • svakodnevno popunjavanje prevoznica i putnih naloga sa svim podacima
  • kontrola i odgovornost za kompletnu opremu u kamionu
  • preduzimanje svih mera zaštite na radu i protivpožarne zaštite
  • vođenje računa o ispravnosti i higijeni kamiona

Kompanija nudi:

  • zasnivanje radnog odnosa
  • redovnu zaradu
  • odlične uslove rada

Ukoliko ste zainteresovani za ponuđeno radno mesto, molimo Vas da nam pošaljete radnu biografiju elektronskim putem.

Biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor.

Rok za podnošenje prijave za konkurs traje do 18.10.2019. godine.