Grande Adriatic Food d.o.o.

locationUgrinovci, Ugrinovci

Ako ste vredni i želite siguran posao, pozivamo vas za poziciju:

Skladištar

Lokacija: Beograd-Ugrinovci

Opis posla:

  • utovar i istovar robe
  • priprema i kontrola odvojene robe za dostavu
  • manipulacija robom u okviru magacina, a u skladu sa postavljenim planom, procedurom i nalogom nadređenog
  • manipulacija ručnim viljuškarom u okviru magacina
  • kontrola rokova trajanja robe
  • praćenje temperaturnog režima rada komora i kamiona
  • održavanje higijene u magacinu i komorama
  • odgovara za sve ostale poslove koji su mu stavljeni u delokrug sistematizacijom ili pojedinačnim zadacima neposredno dodeljeni od strane pretpostavljenih

Uslovi:

  • minimum III/IV SSS
  • poželjno je radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima
  • timski rad

Nudimo:

  • redovnu isplatu
  • mogućnost napredovanja