Tehno Coop d.o.o. Subotica

locationBeograd, Tuk Ugarnice 58 a

Kompanija Tehno-coop d.o.o. je osnovana 2001. godine, trenutno je jedna od vodećih kompanija u oblasti domaćeg i međunarodnog transporta i pruža usluge špedicije, carinskog zastupanja, logistike i prodaje dopuna za elektronsko plaćanje putarine u Republici Srbiji.

Zbog proširenja voznog parka, raspisujemo konkurs za sledeću poziciju:

LOKALNI VOZAČ – TEHNIČKO LICE

Subotica

Uslovi:

  • obavezna vozačka dozvola E kategorije
  • obavezno posedovanje memorijske kartice za digitalni tahograf
  • minimum godinu dana radnog iskustva vozača u domaćem transport
  • obavezno lekarsko uverenje za vozače E kategorije
  • da ima prebivalište na teritoriji Subotice

Opis zaduženja:

  • svakodnevno vodi računa o tehničkoj ispravnosti vozila
  • arhivira putne naloge, tahograf listiće i vrši njihovo kontrolisanje
  • vrši dopunu i točenje goriva i ad blue-a na pumpama i skladištima
  • vrši zaduživanje i razduživanje vozača vozilima i pripadajućom dokumentacijom
  • vodi računa o optimalnoj opterećenosti vozila i psihofizičkom stanju vozača
  • kontroliše opremu na vozilima i vodi evidencije o oštećenjima na vozilima
  • dočekuje i ispraća sve vozače na ture sa potrebnom dokumentacijom
  • sastavlja materijalna zaduženja za oštećene stvari na vozilima
  • registruje vozila

Potrebne sposobnosti:

  • fleksibilnost u radu
  • pouzdanost i odgovornost u obavljanju radnih zadataka

Nudimo Vam:

  • stimulativno radno okruženje
  • rad u dinamičnom i pozitivnom timu
  • mogućnost učenja i stručnog usavršavanja

Izuzetno je važno da obratite pažnju na uslove konkursa i pre prijave razmislite da li je ova pozicija odgovarajuća za Vas.

Napominjemo da će biti kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži krug selekcije.