Blažeks d.o.o.

locationKragujevac, Bosanska 63

Preduzeće “Blažeks” d.o.o. se bavi proizvodnjom kancelarijskog i kućnog nameštaja.

Zbog povećanog obima proizvodnje i širenja proizvodnih pogona, raspisuje konkurs za poziciju:

Monter nameštaja i stolica

Kragujevac, više izvršilaca

Opis radnog mesta:

  • montiranje pločastog nameštaja, i nameštaja po meri na terenu
  • montiranje nameštaja u magacinu i prodajnom salonu
  • rukovanje alatima za montažu i briga o istim
  • briga o kvalitetu obavljene montaže
  • obaveštenje nadređenog o svim nedostacima u vezi sa montažom
  • montiranje, skladištenje i prevoz robe na adresu kupca
  • ostala zaduženja po nalogu nadređenog

Uslovi:

  • III ili IV stepen stručne spreme
  • iskustvo u obavljanju istih ili sličnih poslova
  • veština koordinacije i organizovanja, sistematičnost u radu
  • komunikativnost i profesionalan odnos prema kupcima
  • dobro poznavanje grada i okoline
  • vozačka dozvola B kategorije

Šta nudimo:

  • rad u prijatnoj atmosferi, sa mogućnošću daljeg napredovanja i usavršavanja
  • sigurnost unutar kompanije koja beleži stalni rast i razvoj
  • stimulativna primanja u skladu sa ostvarenim rezultatima

Svi zainteresovani kandidati mogu poslati svoj CV elektronskim putem.

Biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor.