Univerexport d.o.o. Novi Sad

locationBeograd, Crnotravska 7-9, Banjica

Univerexport je jedan od vodećih trgovinskih lanaca na teritoriji Vojvodine.

Razgranata mreža maloprodajnih objekata prepoznatljivih po asortimanu, kvalitetnoj usluzi i uvek pristupačnim cenama je nešto što nas čini postojanim na tržištu već 29 godina.

Postani i ti deo našeg uspešnog tima!

Kompanija Univerexport raspisuje konkurs za:

RADNIK NA ODELJENJU RIBARNICE

Beograd – Banjica , Crnotravska 7-9

Mi Vam nudimo:

  • Platu od 41.000 dinara neto
  • Mogućnost napredovanja
  • Prijavu od prvog dana na pun iznos plate

Opšti uslovi:

  • Minimum III stepen stručne spreme
  • Usmerenost na potrošača
  • Iskustvo za rad na istim ili sličnim poslovima

Opis posla:

  • Priprema proizvoda sa odeljenja ribarnice za dalju obradu i prodaju (čišćenje, sečenje, iskošćavanje, vaganje, pakovanje, itd.);
  • Vođenje računa o urednosti i ispravnosti izloženih proizvoda na odeljenju ribarnice, rokovima trajanja proizvoda, bar kodova, deklaracija, urednosti i ispravnosti istaknutih cena
  • Posluživanje potrošača željenom robom i pomoć pri kupovini
  • Praćenje temerature rashladnih vitrina i komora na odeljenju ribarnice

Ukoliko ste zainteresovani za rad na Odeljenju ribarnice prijavite se na konkurs popunjavanjem prijave za radno mesto Radnik na odeljenju ribarnice u Beogradu“.