Trenkwalder kadrovske usluge d.o.o.

locationFutog, Futog

Trenkwalder kadrovske usluge d.o.o za svog renomiranog klijenta iz oblasti pekarske industrije, traži saradnike za poziciji:

Magacioner m/ž

Mesto rada: Begaljica/Zemun/Futog

Opis posla:

  • Manipulacija robom i ambalažom
  • Prijem i izdavanje gotovih proizvoda
  • Praćenje ispravnosti dokumentacije
  • Održavanje higijene skladišta robe

Uslovi:

  • Srednja stručna sprema
  • Prethodno radno iskustvo na istim ili sličnim pozicijama
  • Odgovornost I sistematičnost u radu
  • Poznavanje rada na računaru
  • Spremnost za rad u smenama i rad u timu

Nudimo:

  • Redovnu i konkurentnu zaradu
  • Organizovan prevoz iz Smedereva za rad u Begaljici

Ukoliko smatrate da Vaš profil odgovara navedenim uslovima, prijavu sa biografijom možete proslediti do 19.10.2019.

kontakt telefon: Kliknite za broj telefona