Land Trans d.o.o.

locationNiš, Niš
Card image cap

Potreban nam je:

Vozač C kategorije

Niš

Opis posla:

  • Vozač kamiona u međunarodnom drumskom transportu
  • Prevoz robe u međunarodnom drumskom prevozu
  • Uredno održavanje vozila

Uslovi za kandidate:

  • Vozačka dozvola C kategorije, aktivan vozač
  • Da nije krivično osuđivan i da se ne vodi krivični postupak
  • Radno iskustvo na poslovima vozača kamiona u međunarodnom drumskom prevozu
  • Ispunjeni psiho-fizički uslovi za obavljanje posla vozača
  • Poznavanje dokumentacije i procesa obavljanja međunarodnog drumskog prevoza roba
  • Poznavanje propisa EU i AETR za vozačko vreme
  • Poznavanje propisa iz oblasti međunarodnog drumskog transporta
  • Stabilna, pouzdana osoba
  • Sa prebivalištem u Nišu i bližoj okolini

Očekujemo Vaše prijave sa biografijom do 19.10.2019.

Kontakt telefon: Kliknite za broj telefona