Coficab d.o.o.

locationBeograd, Šimanovci
Card image cap

Operater u automobilskoj industriji

Šimanovci, Pećinci

Opis posla:

  • Rukovanje opremom za numeričku kontrolu
  • Parametričko podešavanje opreme za korišćenje
  • Praćenje kvaliteta izvršenog posla i otklanjanje grešaka
  • Davanje sugestija za ubrzanje, poboljšanje i unapređenje proizvodnog procesa
  • Provera kvaliteta proizvoda u skladu sa propisanim parametrima

Uslovi:

  • Minimum III stepen stručne spreme
  • Poželjno prethodno radno iskustvo u industrijskom okruženju
  • Odgovornost, posvećenost poslu, spremnost na smenski rad i rad po pozivu

Nudimo:

  • Zanimljiv posao u vodećoj svetskoj kompaniji
  • Redovna i stabilna primanja
  • Sistem bonusa i napredovanje u kompaniji
  • Obezbeđen prevoz i obroci