Termodom d.o.o. Beograd

locationPančevo, Pančevački put 189

TERMODOM se bavi prodajom izolacionih materijala u mreži maloprodajnih objekata širom Srbije.

Sa specifičnim asortimanom, kvalitetnoj usluzi i pristupačnim cenama postojimo na tržištu već 25 godina.

Postani i ti deo našeg uspešnog tima!

Termodom raspisuje konkurs za poziciju:

Magacinski radnik

Pančevo, Batajnica, Beograd, Subotica, Palić

Uslovi za zaposlenje:

  • III/IV stepen stručne spreme
  • Poznavanje upravljanja viljuškara
  • Iskustvo u radu u magacinu je prednost
  • Pouzdanost i odgovornost u poslu

Šta nudimo svojim saradnicima:

  • Redovne zarade
  • Plata od 40.000-60.000 din mesečno
  • Uredne prijave socijalnog i penzionog osiguranja

Opis posla:

  • Obavlja aktivnosti prijema, manipulacije, uskladištenja (sortiranje i smeštaj robe) i izdavanja robe, koristeći viljuškar po potrebi
  • Uredno vođenje prateće dokumentacije
  • Učestvuje u pripremi popisa i samim popisima
  • Održava higijenu i urednosti magacinskog prostora, prostora ispred magacina, i obezbeđuje dostupnost robe prilikom inventara
  • Ostali poslovi po potrebi

Zainteresovani kandidati mogu da se prijave putem telefona Kliknite za broj telefona ili se mogu prijaviti elektronskim putem.