MK Group d.o.o. Beograd

locationNovi Sad, Polgar Andraša 1

Pozivamo Vas da se pridružite timu hotela Sheraton Novi Sad na poziciji:

KONOBAR / KONOBARICA

Opis posla:

  • Predstavlja menije i pruža detaljne informacije gostima (o porcijama, sastojcima ili potencijalnim alergijama na hranu)
  • Priprema postavku stolova, pribora i čaša
  • Služi porudžbine hrane i pića
  • Informiše goste o promocijama, dešavanjima i specijalnim aktivnostima u hotelu
  • Održava uredan prostor za ručavanje
  • Pridržava se svih zdravstvenih pravila i procedura

Uslovi:

  • Srednje obrazovanje u trajanju od 3 ili 4 godine iz oblasti ugostiteljstva, turizma i druge vrste
  • Znanje engleskog jezika
  • 1 godina radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima

Nudimo:

  • Iskustvo u radu po međunarodnim hotelijerskim standardima
  • Dinamičan posao i rad u prijatnom okruženju
  • Obezbeđen topli obrok u hotelu
  • Obezbeđena naknada troškova prevoza