Mini Pani d.o.o.

locationSubotica, Hipodromska 2C

Delatnost MINI PANI d.o.o. je proizvodnja i distribucija duboko smrznutog peciva u sklopu franšiznog sistema, koji je osnovan radi pečenja peciva u prodajnom prostoru partnera – primaoca franšize.

MINI PANI se nalazi u samom vrhu pekarske industrije na tržištu Srbije.

Raspisujemo konkurs za radnu poziciju:

Magacioner sirovina

Mesto zaposlenja: Subotica

Opis posla:

  • Prijem, kontrola i skladištenje robe u magacin
  • Vođenje uredne magacinske dokumentacije i evidencije na dnevnom nivou
  • Odgovara za tačno izmerene količine prema zadatim parametrima i vodi evidenciju o istima
  • Obezbeđuje manipulaciju robe i materijala
  • Održava magacinski prostor i vrši sortiranje robe
  • Stara se o higijensko-tehničkoj ispravnosti robe i materijala

Uslovi:

  • Minimum srednja stručna sprema
  • Opšta zdravstvena sposobnost
  • Efikasnost, samostalnost i odgovornost u radu

Prednost:

  • Položeni ispit za upravljanje viljuškarom
  • Znanje mađarskog jezika
  • Prehrambena struka

Nudimo:

  • Zasnivanje radnog odnosa na puno radno vreme