Bomax d.o.o. Subotica

locationBeograd, Smederevski put 3

“BOMAX” d.o.o. je domaća firma sa 25 godina uspešne poslovne tradicije.

Predstavlja jednog od vodećih uvoznika i distributera građevinskog materijala, rasvete i proizvoda za opremanje kupatila.

Zbog dinamičnog rasta poslovanja i širenja aktivnosti sada Vam pruža mogućnost da se zaposlite kao:

Radnik u magacinu

Mesto rada Leštane/Grocka

TRAŽIMO:

  • Vrednu i odgovornu osobu za samostalno obavljanje magacinskih poslova za potrebe poslodavca

OPIS POSLA:

  • Rad u magacinu (odvajanje, prijem, pakovanje i skladištenje robe)
  • Vođenje uredne magacinske dokumentacije i evidencija na dnevnom nivou
  • Rad sa viljuškarom u magacinu
  • Sprovođenje redovnih i vanrednih popisa robe

USLOVI:

  • Minimum srednja stručna sprema (III ili IV stepen)
  • Kreativnost i dobre organizacione sposobnosti
  • Samostalnost, ljubaznost, ozbiljnost i profesionalna odgovornost
  • Obavezno posedovanje vozačke dozvole B kategorije
  • Nije neophodno prethodno radno iskustvo na sličnim poslovima

GARANTUJEMO:

  • Kreativan i dinamičan posao u magacinu poslodavca
  • Redovnu i stimulativnu zaradu
  • Korektan odnos prema zaposlenima i visok stepen kolegijalnosti

Ako smatrate da ispunjavate gore navedene uslove, ako sebe vidite kao pravu osobu za ovo radno mesto, molimo Vas da Vašu prijavu i CV pošaljete elektronskim putem.

Biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor.