Rollforming Profiles doo

locationObrenovac, Stubline

Preduzeće Rollforming Profiles d.o.o. u Obrenovcu, je fabrika za proizvodnju profila za suvu gradnju (UD, CD, UW, CW), ojačanja za PVC stolariju (za sve vrste profila), trapeznih limova TR (pocinkovanih i plastificiranih), oluka i slivnika (pocinkovanih i plastificiranih) i prodaja limova u rolnama i tablama (pocinkovanih i plastificiranih).

Potrebni su nam:

Pomoćni radnici u proizvodnji (m/ž)

Mesto zaposlenja: Obrenovac – Stubline

Opis posla:

  • Fizički rad
  • Praćenje instrukcija nadležnog
  • Rad na pozicioniranju i prenosu materijala
  • Održavanje radnog prostora i alata

Od kandidata očekujemo:

  • Želju za napredovanjem i učenjem
  • Ne očekujemo radno iskustvo

Nudimo:

  • Napredovanje u poslu, stalno zaposlenje i sigurna zarada