Bigz Office Group d.o.o. Beograd

locationBeograd, Beograd
Card image cap

BIGZ OFFICE GROUP d.o.o. Beograd

jedan od vodećih distributera kancelarijskog materijala i poklon programa, zbog širenja poslovnih aktivnosti oglašava radno mesto u

Beogradu i Novom Sadu:

MAGACIONER

OPIS POSLA:

  • prijem, skladištenje i izdavanje robe
  • pakovanje robe prema prodajnim nalozima
  • sprovođenje poslovne politike preduzeća u magacinima

USLOVI:

  • SSS stručna sprema
  • poštovanje procedure rada
  • da lice nije osuđivano
  • pedantnost i odgovornost za robu
  • motivisanost i želja za radom

Ako smatrate da ispunjavate gore navedene uslove, ako sebe vidite kao pravu osobu za izazov i dinamiku ovog radnog mesta, molimo Vas da Vaš CV sa fotografijom pošaljete elektronskim putem.

Rok za konkurisanje je 24.10.2019. godine.

NAPOMENA: Kandidati koji prijave dostavljaju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanje kandidata na osnovu zakona o zaštiti podataka.