VDV d.o.o.

locationBeograd, Resavska 6

VDV d.o.o. - internet prodaja avio karata www.JeftineAvioKarte.rs Beograda bavi se prodajom avio karata i hotelskog smeštaja.

Potreban nam je:

Agent prodaje avio karata i hotelskog smeštaja

u Beogradu

Opis posla:

  • Prodaja avio karata i hotelskog smeštaja

Uslovi:

  • Poznavanje engleskog jezika
  • Poželjno poznavanje rada u AMADEUS sistemu
  • Iskustvo u direktnom radu sa klijentima
  • Poznavanje rada na računaru (Office paket, korišćenje interneta)

Sposobnosti:

  • Analitičnost i preciznost u radu
  • Komunikativnost i fleksibilnost
  • Timski rad
  • Sposobnost planiranja i organizacije posla

Nudimo Vam:

  • Prijatno radno okruženje
  • Ugovor na neodređeno vreme
  • Bonusi u prodaji
  • Profil kandidata

Potražujemo ozbiljne i odgovorne kandidate koji su spremni na duže angažovanje.

Ukoliko ste zainteresovani da se pridružite našem timu možete nam poslati CV elektronskim putem.